Pabianice

lokalizacja: Pabianice

587 900,00 PLN

Opis nieruchomości

Przedmiotem sprzedaży jest piękne, przestronne mieszkanie o powierzchni 73,50m2 wykończone pod klucz wyjątkowo starannie i z wysokiej jakości materiałów. Jest również gotowe do natychmiastowego zamieszkania ze względu na fakt, że wykończona jest w nim również kuchnia ze wszystkimi sprzętami w zabudowie (lodówka, zmywarka, piekarnik). Mieszkanie składa się z pięknego, przestronnego i słonecznego salonu, dwóch sypialni, kuchni, łazienki i dodatkowego niedużego pomieszczenia mogącego pełnić funkcję pokoju do pracy, garderoby lub spiżarni. Mieszkanie idealne zarówno dla osób ceniących przestrzeń, jak i jakość i standard wykończenia. Budynek wyposażony jest w nowoczesną, przestronną windę: rozwiązanie idealne dla osób z dziećmi a także wyjątkowo wygodne przy wnoszeniu mebli!
Dodatkowym atutem jest lokalizacja: blisko sklepy, szkoły, przedszkola, komunikacja miejska a z drugiej strony dosłownie w kilka minut jesteśmy w lesie a także świetny dojazd do Łodzi, Ksawerowa i Rzgowa

Serdecznie polecam! W ofercie również mieszkania o innym metrażu.
Opiekun oferty: Anna tel. 883 574 362

"Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego.
Biuro Nieruchomości pobiera wynagrodzenie za świadczone usługi pośrednictwa."

Kontakt do opiekuna:

Nieruchomości 55

Anna Jobczyk
Nieprawidłowy adres E-mail
Mapa

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.